Sprchový box , štvrťkruh, 90cm, satin ALU, sklo Point, zadne steny biele, SMC vanička, so strieškou

Na objednávku Na objednávku
Profily vo farbe satin, sklo Point, hrúbka skla 5/4 mm, štvrťkruhový, rozmer 900x900 mm, výška 2210 mm, R 550, SMC vanička, vnútorná výška 1990 mm, hlavová sprcha a strieška súčasťou dodávky. Čítať viac …
671,54 € 604,39 € s DPH
ks

Jednotka:
ks
Kód:
CK35122BSW
Výrobca:
Mereo
Dĺžka (Výška):
2210
Farba:
Satin
Materiál:
Hliníkové profily
Typ:
Štvrťkruh
VO balenie:
1
Šírka:
900
Hĺbka:
900
Šírka x hĺbka:
900 x 900
Prevedenie:
L/P univerzálna
Sklo:
Point
Hrúbka skla:
5/4 mm
Vstupný otvor:
540
icons
Potrebujete poradiť?
Sprchový box vnáša do ekonomickej triedy nový rozmer kvality. Hrúbka bezpečnostného skla je 5/4 mm. Sklo je dokonale utesnené silikónovými lištami.

Nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Sprchový kút je osadený posuvnými dverami, ktoré majú kvalitné pojazdy s možnosťou perfektného nastavenia. Dorazy zaisťujú minimálne nárazy pri otváraní a zatváraní sprchovacieho kútu.
Spodné pojazdy umožňujú odklopenie posuvnej časti sprchovacieho kútu a vyčistenie bežne nedostupných miest. Tesnosť medzi pevnou a posuvnou časťou je zaistená silikónovými lištami. Na pripojenie boxu je možné použiť nerezové opletové hadičky, ktoré nájdete v našej ponuke (súčasťou balenia sú nerezové pripojovacie hadice 1/2 "s dĺžkou 60 cm).

SMC vaničky sú vyrobené z nového revolučného materiálu s výnimočnými vlastnosťami, ktorý je používaný najmä v automobilovom priemysle. Kompozit na báze živice spevnené sklenými vláknami a minerálnym plnidlom je vyrábaný vysokotlakovým lisovaním. Výsledkom je veľmi presný a rovný výrobok s ostrými hranami s relatívne nízkou hmotnosťou. Dno vaničky je spevnené rebrovaním. Vanička je dodávaná spolu s nožičkami a sifónom.

Vybavenie boxu:
- vstavaná batéria
- ručná sprcha s posuvným držiakom
- SMC vanička, výška 14 cm
- sifón
- zadná stena - sklo
- *hlavová sprcha (variant so strieškou)
Umyvadlové batérie
Používaním stránok prevádzkovateľa Lucia Andrejková L-KOMFORT
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.