O spoločnosti

Vítame Vás v našom internetovom obchode, ktorý vám ponúka vybavenie kúpeľne. Kúpeľňa je miesto, kde trávime každý deň. Preto je dôležité, aby ste sa v nej cítili čo najlepšie. Naša flexibilita Vám pomôže zorientovať sa v ponuke nekonečných možností jednotlivých produktov a rôznych značiek. Dodávatelia, s ktorými spolupracujeme sú overení dlhoročnou spoluprácou.

Nájdete u nás vybavenie do kúpeľne od rôznych doplnkov až po sprchové kúty a vane. Vieme Vám ponúknuť aj atypické sprchové kúty či dvere, keď Vám nevyhovuje rozmer, ktorý máme v ponuke. Naše akčné ponuky by určite nemali ujsť vašej pozornosti.

Tovar budeme pravidelne aktualizovať a dopĺňať. Ponuka nášho sortimentu sa bude neustále rozširovať o nové produkty. Potrebujete tovar, ktorý sa v našom eshope nenachádza? Ozvite sa nám prostredníctvom kontaktného formulára a my Vám vieme k nemu poskytnúť informácie, či cenovú ponuku. Rýchlo a radi pomôžeme vybaviť vaše špecifické požiadavky .

Súčasťou nášho predaja je odbornosť a individuálny prístup k zákazníkovi. Sme pripravení pomôcť Vám zorientovať sa vo svete kúpeľní a vždy poradiť aby bolo pre vás vybavenie kúpeľne ľahké a komfortné.

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás.