Vaňový set s termostatickou podomietkovou tlačidlovou batériou - 2-cestná + sprchový set

Na objednávku Na objednávku
Vaňový set s termostatickou podomietkovou tlačidlovou batériou, 2-cestná, oválny kryt, so sprchou, hadicou, držiakom a stenovým vývodom Čítať viac …
279,00 € 251,10 € s DPH
ks

Jednotka:
ks
Kód:
CB60106TB5
Výrobca:
Mereo
Farba:
Chróm
Typ setu:
s podomietkovou termostatickou batériou
icons
Potrebujete poradiť?
Vaňový set s termostatickou podomietkovou tlačidlovou batériou - 2-cestná + sprchový set
Novinka Akcia

Špeciálne navrhnutá kolekcia termostatických batérií. Ich unikátnosť spočíva predovšetkým v možnosti nastavenia si presnej teploty výstupnej vody, ktorá sa nemení ani pri prerušení sprchovania. Tým šetrí nielen vodu, ale aj enegie a náklady na ohrev. Teplotu vody možno nastaviť bez akýchkoľvek prekážok až do 38 ° C. Pre nastavenie vyššej teploty je nutné stlačiť poistku, ktorá nedovolí deťom zvýšiť teplotu vody a chráni ich tak pred oparením. Výhodou je tiež nízka hlučnosť a kartuša s dlhou životnosťou.V batérii je nastavený maximálny prietok vody, bez možnosti ďalšej regulácie.

Dvojcestná varianta (prepínanie dvoch polôh tlačidlom) je určená do sprchových kútov s ručnou a hlavovou sprchou alebo k vani s napúšťaním prepadom a možnostou sprchovania.
- garantovaná záruka 5 rokov
- servis vodovodných batérií zaistený v rámci SR a ČR

Súčasťou setu je polohovateľný držiak s jedno-polohovou sprchou, plastovou šedostrieborná hadicou 150 cm a stenový vývod.

Umyvadlové batérie