Sprchové dvere zalamovacie, Mistica, 90x190 cm, chróm ALU, sklo Čiré

Na objednávku Na objednávku
Hliníkové profily vo farbe chróm, sklo Číre, hrúbka skla 6 mm, rozmer 900 mm, výška 1900 mm. Čítať viac …
277,28 € 249,55 € s DPH
ks

Jednotka:
ks
Kód:
CK80123H
Výrobca:
Mereo
Farba profilu:
Chróm - Leštený hliník
Rozmer:
90
Séria:
Mistica
Typ otvárania:
Skladacie
Typ výplne:
ČÍRE sklo
Úprava skla:
Easy clean
icons
Potrebujete poradiť?
Sprchové dvere zo série Mistica sú dodávané s robustnými profilmi a bezpečnostným sklom v pravej i ľavej variante montáže, takže sa hodí do každej kúpeľne.
Ako výplň je použité 6 mm silné bezpečnostné sklo, v dizajne Číre. Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

U sprchových zásten Mistica je kladený veľký dôraz na eleganciu, vzdušnosť, funkčnosť a ľahkú údržbu. Tohto je docielené pomerne veľkou vstupnou šírkou.
Hliníkové profily v lesklom chróme spolu s pochrómovaným jednoduchým držadlom určite poteší každého priaznivca moderného štýlu.

Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú ložiskové pojazdy a výšková nastaviteľnosť. Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tá najmenej prístupné miesta kúta potom zaisťujú spodné pojazdy. Tie sú vybavené pružinovým mechanizmom pre ľahké vysadenie posuvné časti z rámu.

Sklo je navyše ošetrené vodoodpudivou ochranou vrstvou EASY CLEAN, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a sklo je ľahko čistiteľné. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom, bežne používaným na okná a sklenené výplne.
Umyvadlové batérie