Sprchový dvere, Fantasy, 80x190 cm, chróm ALU, sklo Číre

Na objednávku Na objednávku
Pánty vo farbe chróm, sklo Číre, hrúbka skla 8/6 mm, dvere, rozmer 800 mm, výška 1900 mm Čítať viac …
240,82 € 216,74 € s DPH
ks

Jednotka:
ks
Kód:
CK10120E
Výrobca:
Mereo
Dĺžka (Výška):
1900
Dostupnosť:
Skladom
Farba:
Chróm
Materiál:
Hliníkové profily
Séria:
Fantasy
Typ:
Pantové
VO balenie:
1
Šírka:
800
Šírka x hĺbka:
800 x 0
Prevedenie:
L/P univerzálna
Panty:
Ovalné
Sklo:
Číre
Hrúbka skla:
8/6 mm
Vstupný otvor:
550
Staviteľnosť:
795-808
icons
Potrebujete poradiť?
Sprchový dvere, Fantasy, 80x190 cm, chróm ALU, sklo Číre
Výpredaj Akcia
Všetky detaily sprchových dverí Fantasy sú premyslené do všetkých detailov s ohľadom na eleganciu i budúcu údržbu. Hrúbka bezpečnostného skla pevnej časti je 8 mm, u pohyblivé časti 6 mm a je ošetrené povrchovou úpravou EASY CLEAN. Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Pánty sú robustné, ale napriek tomu elegantné, podobne ako masívne vzpery na zavetrovanie. Nastaviteľnosť pántov navyše umožňuje perfektné nastavenie dverí. Prahová lišta aj okapnička na pohyblivé časti dopĺňajú praktickosť a dizajn výrobku a zaisťujú odtok vody späť do vaničky.
Kvalitné dielenské spracovanie všetkých častí sprchovacích dverí Fantasy zaručuje pri správnej údržbe dlhú životnosť a spoľahlivosť. Rovnako ako pri podobných výrobkov je nutné dbať na dokonalú stavebnú pripravenosť, tzn. dodržať kolmosť stien k podlahe.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a sklo ide ľahko čistiť. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom, bežne používaným na okná a sklenené výplne. Sklenenú výplň sprchovacieho kúta doporučujeme ošetriť najmenej 4x do roka prípravkom MSO Anticalc Conditioner.
Umyvadlové batérie
Používaním stránok prevádzkovateľa Lucia Andrejková L-KOMFORT
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.