Sprchový dvere, Fantasy, 80x190 cm, chróm ALU, sklo Číre

Na objednávku Na objednávku
Pánty vo farbe chróm, sklo Číre, hrúbka skla 8/6 mm, dvere, rozmer 800 mm, výška 1900 mm Čítať viac …
240,82 € 216,74 € s DPH
ks

Jednotka:
ks
Kód:
CK10120E
Výrobca:
Mereo
Farba profilu:
Chróm - Leštený hliník
Rozmer:
80
Séria:
Fantasy
Typ otvárania:
Otváracie s pevnou časťou
Typ výplne:
ČÍRE sklo
Úprava skla:
Easy clean
icons
Potrebujete poradiť?
Všetky detaily sprchových dverí Fantasy sú premyslené do všetkých detailov s ohľadom na eleganciu i budúcu údržbu. Hrúbka bezpečnostného skla pevnej časti je 8 mm, u pohyblivé časti 6 mm a je ošetrené povrchovou úpravou EASY CLEAN. Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Pánty sú robustné, ale napriek tomu elegantné, podobne ako masívne vzpery na zavetrovanie. Nastaviteľnosť pántov navyše umožňuje perfektné nastavenie dverí. Prahová lišta aj okapnička na pohyblivé časti dopĺňajú praktickosť a dizajn výrobku a zaisťujú odtok vody späť do vaničky.
Kvalitné dielenské spracovanie všetkých častí sprchovacích dverí Fantasy zaručuje pri správnej údržbe dlhú životnosť a spoľahlivosť. Rovnako ako pri podobných výrobkov je nutné dbať na dokonalú stavebnú pripravenosť, tzn. dodržať kolmosť stien k podlahe.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a sklo ide ľahko čistiť. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom, bežne používaným na okná a sklenené výplne. Sklenenú výplň sprchovacieho kúta doporučujeme ošetriť najmenej 4x do roka prípravkom MSO Anticalc Conditioner.
Umyvadlové batérie