Sprchovací kút, LIMA, obdĺžnik, 110x80 cm, chróm ALU, sklo Point

Na objednávku Na objednávku
Hliníkové profily vo farbe chróm, sklo Point, hrúbka skla 6 mm, obdĺžnik, rohovy vstup, rozmer 1100 x 800 mm, výška 1900 mm Čítať viac …
659,00 € 593,10 € s DPH
ks

Jednotka:
ks
Kód:
CK83412K
Séria:
Výrobca:
Mereo
Farba profilu:
Chróm - Leštený hliník
Rozmer:
110x80 cm
Séria:
Lima
Typ otvárania:
Posuvné
Typ výplne:
POINT sklo
Úprava skla:
Easy clean
icons
Potrebujete poradiť?
Lima je rad sprchových kútov Mereo, ktorá navodí pocit čistého dizajnu v každej modernej kúpeľni. Rovné hladké plochy, čisté línie a ostré hrany profilov umocňujú pocit exkluzivity. Kvalitné sklenené výplne s bezpečnostným sklom. Tento kút ponúkame v nepriehľadnom prevedení so sklom Point, ktoré navodia lepší pocit intimity pri sprchovaní.

Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.
Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú nastaviteľné ložiskové pojazdy (dvojkolieskami). Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tá najmenej prístupné miesta kúta potom zaisťujú spodné pojazdy s pružinovým mechanizmom, pre ľahké vysadenie posuvné časti z rámu.

Za zmienku potom iste stojí inovatívny systém montáže pomocou CLICK systému. Tento systém montáže znižuje počet operácií, nutných pre zostavenie celého kúta a odbúrava niektoré zložitejšie operácie, ako je vŕtanie do profilov. Aj ďalšie časti kúta sú dodávané s ohľadom na maximálnu rýchlosť montáže svojpomocne.

V ceně kúta nie je zahrnutá cena vaničky.
Umyvadlové batérie