Novea sklo pre Walk in 110 x 200 cm, 8mm, EASY CLEAN Číre

Na objednávku Na objednávku
Novea sklo pre Walk in 110 x 200 cm, 8mm, EASY CLEAN Číre Čítať viac …
238,00 € 214,20 € s DPH
ks

Jednotka:
ks
Kód:
CK10605S
Výrobca:
Mereo
Dĺžka (Výška):
2000
Dostupnosť:
Skladom
Šírka:
1054
Šírka x hĺbka:
1054 x 0
Prevedenie:
L/P univerzálna
Sklo:
Číre
Hrúbka skla:
8 mm
Ochranná vrstva skla:
EASY CLEAN
icons
Potrebujete poradiť?
Novea sklo pre Walk in 110 x 200 cm, 8mm, EASY CLEAN Číre
Novinka Akcia
Sprchová stena WALK IN súčasti balenia:

- sklo

Sprchové steny WALK IN sú jediné, ktoré sa vám naozaj prispôsobia. Zostavte si svoj sprchovací priestor na mieru. Sprchovací kút typu WALK IN si môžete poskladať v niekoľkých možných kombináciách. Stabilitu bezpečnostného skla zaisťuje elegantná kovová vzpera av prípade montáže na stenu aj bočný nastaviteľný profil, ktoré nenarušujú dizajnovú čistotu celého kúta, nejedná o hermeticky uzavretý výrobok.

Všetky detaily sprchovacích kútov Novea sú premyslené s ohľadom na eleganciu aj budúcu údržbu. Hrúbka bezpečnostného skla je 8 mm. Sklo je navyše ošetrené povrchovou úpravou EASY CLEAN. Tesnosť zaisťujú silikónové lišty. Vzpery na zavetrovanie sú robustné, ale napriek tomu elegantné. Detaily sú precízne spracované a zaručujú dlhú životnosť a bezchybný stav po celú dobu používania. To všetko sú prednosti sprchovacích kútov Novea.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a sklo je ľahko čistiteľné. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom, bežne používaným na okná a sklenené výplne.
Umyvadlové batérie