Sprchovací kút, LIMA, štvorec, 120 cm, chrom ALU, sklo Point

Na objednávku Na objednávku
Hliníkové profily vo farbe chróm, sklo Point, hrúbka skla 6 mm, štvorec ,rozmer 1200 x 1200 mm, výška 1900 mm. Čítať viac …
654,16 € 588,74 € s DPH
ks

Jednotka:
ks
Kód:
CK608A62K
Séria:
Výrobca:
Mereo
Dĺžka (Výška):
1900
Farba:
Chróm
Materiál:
Hliníkové profily
Séria:
Lima
Typ:
Štvorec
VO balenie:
1
Šírka:
1200
Hĺbka:
1200
Šírka x hĺbka:
1200 x 1200
Prevedenie:
L/P univerzálna
Sklo:
Point
Hrúbka skla:
6 mm
Vstupný otvor:
670
Staviteľnosť:
1155-1170 x 1155-1170
Ochranná vrstva skla:
EASY CLEAN
icons
Potrebujete poradiť?
Lima je najnovší rad sprchových kútov Mereo, ktorá navodí pocit čistého dizajnu v každej modernej kúpeľni. Rovné hladké plochy, čisté línie a ostré hrany profilov umocňujú pocit exkluzivity. Kvalitné sklenené výplne s bezpečnostným sklom je možné zvoliť ako v čírom prevedení, tak v nepriehľadnom prevedení so sklom Point, ktoré navodí lepší pocit intimity pri sprchovaní.

Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.
Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú nastaviteľné ložiskové pojazdy (dvojkolieskami). Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tá najmenej prístupné miesta kúta potom zaisťujú spodné pojazdy s pružinovým mechanizmom, pre ľahké vysadenie posuvné časti z rámu.

Za zmienku potom iste stojí inovatívny systém montáže pomocou CLICK systému. Tento systém montáže znižuje počet operácií, nutných pre zostavenie celého kúta a odbúrava niektoré zložitejšie operácie, ako je vŕtanie do profilov. Aj ďalšie časti kúta sú dodávané s ohľadom na maximálnu rýchlosť montáže svojpomocne.

V ceně kúta nie je zahrnutá cena vaničky.
Umyvadlové batérie
Používaním stránok prevádzkovateľa Lucia Andrejková L-KOMFORT
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.