Sprchový kút, LIMA, obdĺžnik, 90x80x90x190 cm, chróm ALU, sklo číre

Na objednávku Na objednávku
Hliníkové profily vo farbe chróm, zalamovacie dvere a dva pevné diely, sklo číre, sila skla 6 mm, obdĺžnik, rozmer 900x800x900 mm, výška 1900 mm. Čítať viac …
777,00 € 699,30 € s DPH
ks

Jednotka:
ks
Kód:
CK87293K
Séria:
Výrobca:
Mereo
Dĺžka (Výška):
1900
Farba:
Chróm
Séria:
(není)
Typ:
Obdĺžnik
Šírka:
800
Hĺbka:
900
Šírka x hĺbka:
800 x 900
Prevedenie:
L/P univerzálna
Sklo:
Číre
Hrúbka skla:
6 mm
Vstupný otvor:
500
Staviteľnosť:
880-890 x 780-790 x 880-890
icons
Potrebujete poradiť?
Sprchový kút, LIMA, obdĺžnik, 90x80x90x190 cm, chróm ALU, sklo číre
Novinka Akcia
Lima je rad sprchových kútov Mereo, ktorá navodí pocit čistého dizajnu v každej modernej kúpeľni. Rovné hladké plochy, čisté línie a pravouhlé profily umocňujú pocit exkluzivity. Kvalitné sklenené výplne s bezpečnostným sklom e možné zvoliť v čírom, alebo v nepriehľadnom prevedení (POINT). Sklo point navodí pocit intimity pri sprchovaní.
Ľahké uzatváranie a tesnosť zaisťujú silikónové lišty a tesnenia. Tesnenia na vstupnej časti sú opatrené magnetom.
Nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú ložiskové pojazdy (dvojité koliesko). Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tie najmenej prístupné miesta kútu potom zaisťujú spodné pojazdy s pružinovým mechanizmom, pre jednoduché vycvaknutie posuvnej časti z rámu.

Za zmienku iste stojí inovatívny systém montáže pomocou CLICK systému. Tento systém montáže znižuje počet operácii a čas, potrebný pre zostavenie celého kútu. Odbúrava niektoré zložitejšie montážne operácie. Kút je vďaka tomu dodávaný s ohľadom na maximálnu jednoduchosť a rýchlosť montáže. A to aj svojpomocne.

Výrobky v čírom prevedení skla sú vybavené povrchom EASY CLEAN. Jedná sa o ochrannú vrstvu, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a umožńuje jednoduchú údržbu. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom bežne používaným na okná a sklenené výplne. Sklenenú výplň sprchovacieho kútu doporučujeme ošetriť najmenej 4x do roka prípravkom MSO Anticalc Conditioner.

V cene kútu nie je zahrnutá cena vaničky.
Umyvadlové batérie