Kora sprchový set: štvorcový kút 90 cm, vanička, sifón

Na objednávku Na objednávku
Sprchový set: sprchový kút, štvorec, 90x90x185 cm, biely ALU, Grape, SMC vanička, nízka, biela, vr. sifónu, bez nožičiek. Čítať viac …
356,63 € 320,97 € s DPH
set

Jednotka:
set
Kód:
CK34101ZN
Séria:
Výrobca:
Mereo
Dĺžka (Výška):
1890
Farba:
Biela
Materiál:
Hliníkové profily
Séria:
Kora
Typ:
Štvorec
Šírka:
900
Hĺbka:
900
Šírka x hĺbka:
900 x 900
Sklo:
Grape
Hrúbka skla:
5 mm
Vstupný otvor:
490
Staviteľnosť:
880-900 x 880-900
Velkoobchodní balení:
1
icons
Potrebujete poradiť?
Sprchový set obsahujúci sprchový kút v prevedení biela ALU, sklo Grape zaručuje bezpečnosť. Súčasťou setu je SMC vanička v biele farbe.

Sprchové kúty zo série Kora, ktorá vnáša do ekonomickej triedy nový rozmer kvality. Hrúbka bezpečnostného skla je 5 mm. Sklo je dokonale utesnené silikónovými lištami. Sprchový kút je osadený posuvnými dverami, ktoré majú ložiskové pojazdy s excentrickým usadením (možnosť nastavenia). Dorazy zaisťujú minimálnu nárazy pri otváraní a zatváraní sprchovacieho kúta.
Spodné pojazdy umožňujú odklopenie posuvnej časti sprchovacieho kúta a vyčistenie bežne nedostupných miest. Tesnosť medzi pevnou a posuvnou časťou je zaistená stieracími silikónovými lištami na obi dvoch častiach.

Sprchové vaničky sú podstatnou súčasťou sprchovacích kútov a svojim designom a kvalitou spracovania môžu výrazne ovplyvniť celkový dojem zo sprchovacieho kúta.
SMC vaničky v novom modernom designe sú obľúbené pre svoje praktické vlastnosti (malú výšku, farebnú stálosť, odolnosť voči poškriabaniu, ľahkú údržbu).

- farba biela
- dlhá životnosť
- vysoká odolnosť
- vysoká nosnosť a stabilita
- otvor pre sifón ⌀ 90 mm
Umyvadlové batérie
Používaním stránok prevádzkovateľa Lucia Andrejková L-KOMFORT
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.