Bino kúpeľňová skriňka s umývadlom z liateho mramoru, 100 cm, biela/dub

Na objednávku Na objednávku
Bino skrinka 1000 mm, elegantné umývadlo a dve praktické plnovýsuvné zásuvky so samozatvaracími pojazdami a tlmením zn. Strong Čítať viac …
485,34 € 461,07 € s DPH
ks

Jednotka:
ks
Kód:
CN672M
Séria:
Výrobca:
Mereo
Dĺžka (Výška):
530
Farba:
Biela/dub arlington
Séria:
Bino
Šírka:
1008
Hĺbka:
462
Šírka x hĺbka:
1008 x 462
Typ skrinky :
s umývadlom
Výška s umývadlom :
580 mm
icons
Potrebujete poradiť?
Jednoduchosť, efektívnosť, elegancia. To sú hlavné spoločné menovatele kúpeľňového nábytku MEREO, ktorý ozdobí každú kúpeľňu. Vďaka kombinácii inovácií a spoľahlivého prístupu, na ktorom si popredný slovenský výrobca zakladá, potom vzniká kvalitný a zároveň veľmi moderný nábytok. Farebné kombinácie biely lesk, biely lesk + dub zaisťujú, že bude nábytok ladiť do každého typu kúpeľne. Užívateľsky veľmi praktické sú potom dve plnovýsuvné zásuvky so samozatváracími pojazdmi a tlmením Strong. Skrinka sa dodáva v zloženom stave a jej rozmer je 1008 x 530 x 462 mm.
Samozrejmosťou je dvojročná záručná doba.

Umývadlo z liateho mramoru je ošetrené povrchovou úpravou Evermite. Jedná sa o polymérový základ ktorá činí umývadlo odolnejšie, vytvára ochrannú bariéru. Tá minimalizuje riziko poškodenia spôsobené používaním. Vďaka úprave Evermite je povrch o 40% odolnejšia voči oderu. Hladký povrch a nízka priepustnosť zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a mydlových zvyškov. Povrch vždy vyčistíte od stôp kávy a čaju, nezažloutne. Povrch je odolný aj voči silným chemikáliám. Umývadlo je určené pre nábytok, nie je možné inštalovať samostatne na stenu. Zápustné umývadlá podporia moderný a elegantný vzhľad každej kúpeľne a doladia tak celkový dizajn interiéru. Umývadlá možno osadiť do dosky aj vo viacerých kusoch vedľa seba.
Umyvadlové batérie
Používaním stránok prevádzkovateľa Lucia Andrejková L-KOMFORT
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.