Sprchové dvere, Fantasy, 120x190 cm, chróm. profily, sklo Point, pravé prevedenie

Na objednávku Na objednávku
Profily vo farbe chróm, sklo Point, hrúbka skla 6 mm, dvere, rozmer 1200 mm, výška 1900 mm, pravé prevedenie. Čítať viac …
485,34 € 250,37 € s DPH
ks

Jednotka:
ks
Kód:
CK10412PE
Výrobca:
Mereo
Farba profilu:
Chróm - Leštený hliník
Rozmer:
120
Séria:
Fantasy
Typ otvárania:
Otváracie s pevnou časťou
Typ výplne:
POINT sklo
icons
Potrebujete poradiť?
Sprchové dvere, Fantasy, 120x190 cm, chróm. profily, sklo Point, pravé prevedenie
Výpredaj Akcia
Všetky detaily sprchových dverí Fantasy sú premyslené do všetkých detailov s ohľadom na eleganciu i budúcu údržbu. Hrúbka bezpečnostného skla je 6 mm a je ošetrené povrchovou úpravou EASY CLEAN. Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Pánty sú robustné, ale napriek tomu elegantné, podobne ako masívne vzpery na zavetrovanie. Nastaviteľnosť pántov navyše umožňuje perfektné nastavenie dverí. Prahová lišta aj okapnička na pohyblivé časti dopĺňajú praktickosť a dizajn výrobku a zaisťujú odtok vody späť do vaničky.
Kvalitné dielenské spracovanie všetkých častí sprchovacích dverí Fantasy zaručuje pri správnej údržbe dlhú životnosť a spoľahlivosť. Rovnako ako pri podobných výrobkov je nutné dbať na dokonalú stavebnú pripravenosť, tzn. dodržať kolmosť stien k podlahe.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a sklo ide ľahko čistiť. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom, bežne používaným na okná a sklenené výplne. Sklenenú výplň sprchovacieho kúta doporučujeme ošetriť najmenej 4x do roka prípravkom MSO Anticalc Conditioner.
Umyvadlové batérie
Používaním stránok prevádzkovateľa Lucia Andrejková L-KOMFORT
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.